Κορασίδων

 


 


Χριστούγεννα στο Νέο Κλειστό Κορυδαλλού

05/12/2017

Τα Χριστούγεννα έρχονται 1 εβδομάδα νωρίτερα στο Νέο Κλειστό Κορυδαλλού.

Αγώνες 2-3/12

04/12/2017

Κορασίδες Α ΑΡΤΕΜΙΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 2-3 (25-18, 16-25, 25-18, 15-25, 9-15) Νεανίδων ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ 2-3 (25-23, 25-16, 22-25, 13-25, 9-15) Κορασίδων Β ΑΡΤΕΜΙΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 3-1 (25-27, 25-16, 25-12, 25-17)

Αποτελέσματα 18-19/11/2017

20/11/2017

Κορασίδων Α ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΕ ΡΕΝΤΗ 3-0 (25-18, 25-19, 25-20) Κορασίδων Β ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΙΛΩΝ 3-0 (25-23, 25-20, 26-24) Νεανίδων ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 3-0 (25-20, 25-14,25-14)

Αργία προπονήσεων 8/11/2017

08/11/2017

Λόγω της εορτής των Ταξιαρχών δεν θα πραγματοποιηθούν σήμερα Τετάρτη 8/11/2017 οι προπονήσεις των μη αγωνιστικών τμημάτων ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ.

Ανακοίνωση

26/10/2017

Σας ενημερώνουμε για το προγραμμα του Σαββατοκύριακου της 28ης Οκτωβρίου: Σαββατο 28/10/2017κλειστα για τα μη αγωνιστικά τμήματα. Κυριακη 29/10/2017 10:00-11:30 Ακαδημιες (ΣΤΑΘΗΣ) 11:30-13:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ 1 13:00-16:00 ΑΓΩΝΑΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ 16-17:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ 2 ΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ … Περισσότερα

Αγώνες 14-15/10/2017

15/10/2017

Γυναίκες ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 3-0 (25-10, 25-16, 25-20) Κορασίδων Α ΜΙΛΩΝ-ΑΡΤΕΜΙΣ 1-3 (25-22, 15-15, 22-25, 19-25)… Κορασίδων Β ΑΡΤΕΜΙΣ-ΑΛΙΜΟΣ 0-3 (23-25, 24-26, 18-25)

Έναρξη Νεανιδων, Κορασίδων Α

26/08/2017

ΤΜΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α 1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (2001) 2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΙ (2002) 3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (2002) 4. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ (2002) 5. ΒΟΥΣΒΟΥΝΗ ΕΛΛΗ (2001) 6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ (2001) 7. ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΤΑΚΟΥΗ (2002) 8. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (2002) 9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΑΡΕΤΗ (2002) 10.ΜΑΝΔΕΚΗ … Περισσότερα

2017: Συνθέσεις Τμημάτων & Ώρες Προπόνησης

24/08/2017

ΤΜΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Δευτέρα 17.00 – 18.30 Τρίτη 17.30 – 19.00 Παρασκευή 17.00 – 18.30 Κυριακή 13.00 – 14.30 1. ΑΙΣΩΠΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (2003) 2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ (2005) 3. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (2004) 4. ΓΚΕΓΚΑ ΔΩΡΑ (2004) 5. ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗ … Περισσότερα

Arla Protein Volley Camp

16/05/2017

Με ιδιαίτερη χαρά και φέτος καλωσορίζουμε τη συνεργασία του ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ με το ARLA PROTEIN VOLLEY CAMP. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ και ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ενώνουν και φέτος τις γνώσεις τους και τη διάθεση τους για να βελτιώσουν νεαρές αθλήτριες, που αγαπούν το … Περισσότερα

Προπονήσεις Ακαδημιών

15/04/2017

Σας ενημερώνουμε οτι το γκρουπ της Ακαδημίας μας ξεκιναει παλι προπονησεις την ΤΕΤΑΡΤΗ 19/4 αυτη τη φορα πατώντας στην αμμο. Ραντεβου 11.00-12.15 στο beach!!! Καλο Πασχα σε ολες!!!

Πρόγραμμα Εορτών Πάσχα 2017

09/04/2017

Σας ενημερωνουμε οτι το εορταστικό προγραμμα διαμορφώνεται ως εξης: BABY VOLLEY: Επανέναρξη Τριτη 18/4/2017 με βαση τον αρχικό σχεδιασμο. ΜΙΝΙ VOLLEY: Επανέναρξη Τριτη 18/4/2017 με βαση τον αρχικό σχεδιασμο. JUNIOR 2: Μ.ΤΡΙΤΗ & Μ.ΠΕΜΠΤΗ κανονικα Επανέναρξη Τριτη 18/4/2017 με βαση … Περισσότερα

Προπονήσεις 25/3

23/03/2017

Το ΣΑΒΒΑΤΟ 25/3/2017 ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ οι προπονησεις των: Baby volley 09.00-10.00 Mini volley 10.00-11.30 Junior 2 11.30-13.00 Απο ΔΕΥΤΕΡΑ 27/3/2017 το προγραμμα θα εκτελείται κανονικα.

Αποτελέσματα αγώνων 18-19/3

19/03/2017

ΠAΓKOPAΣIΔEΣ B AMIΛΛA-APTEMIΣ 1-3 (18-25, 10-25, 25-22, 23-25) ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΤΕΜΙΣ 3-2 (24-26, 25-23, 26-28, 26-24, 17-15) ΠAΓKOPAΣIΔΩN Γ APTEMIΣ-ΠANIΩNIOΣ 1-3 (25-21, 12-25, 13-25, 18-25) ΠAΓKOPAΣIΔΩN A APTEMIΣ-ΠOPΦYPAΣ 1-3 (33-31, 18-25, 18-25, 16-25) KOPAΣIΔΩN Γ APTEMIΣ – APΓYPOYΠOΛH … Περισσότερα

Αποτελεσματα 11-12/3

13/03/2017

Κορασίδες Γ ΕΥΡΥΑΛΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ 3-0  (25-14, 25-13, 25-5) ΠAΓKOPAΣIΔEΣ Γ APTEMIΣ-TEΛAMΩN 3-0 (26-24, 25-23, 25-22) Παγκορασίδες Β ΑΡΤΕΜΙΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ 3-0 (25-13, 25-16, 25-20) Παγκορασιδες Α ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΑΡΤΕΜΙΣ 1-3

Αποτελεσματα 4-5/3/2017

06/03/2017

KOPAΣIΔΩN Γ ΔPAΠETΣΩNA – APTEMIΣ 3-0 (25-23, 26-24, 25-17) ΠAΓKOPAΣIΔEΣ B APTEMIΣ-AE PENTH 3-0 (25-8, 25-22, 25-11) ΠAΓKOPAΣIΔΩN Γ AΛIMOΣ-APTEMIΣ 0-3 (8-25, 15-25, 19-25)

1 2 3 23

H Ομάδα

ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κορασίδες) 2014-15

Φ. ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗ ΥΨΟΣ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ 2013-14
 2 ΓΚΙΟΥΡΔΑ ΕΛΕΝΗ  2000  1.82  Ακραία ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 4 ΠΟΛΥΜΙΛΗ ΜΥΡΤΩ  1999  1.74  Κεντρική ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 5 ΜΑΝΙΚΑ ΧΑΡΙΑΝΘΗ (αρχηγός)  1998  1.86  Διαγώνια ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 6 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ  1998  1.77  Κεντρική ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 7 ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  1999  1.70  Πασαδόρος ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 9 ΜΟΝΑΧΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ  1999  1.85  Κεντρική ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 10 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  2000  1.76  Ακραία ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 11 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2000  1.72  Ακραία ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 12 ΧΑΒΙΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  1999  1.71  Πασαδόρος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 13 ΚΟΛΙΟΝΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  1998  1.70  Κεντρική ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 14 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  1999  1.68  Ακραία ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 15 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ  2000  1.78  Ακραία ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
 18  ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ  1999  1.56 Λίμπερο  ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘ.
Προπονητές:  Σαραντέας Γιώργος
Βοηθός Προπονητή : Ζουπάνος Γιώργος
Συντονιστής Ομάδας : Σαραντέας Παναγιώτης
Έδρα: Νέο Κλειστό Κορυδαλλού

 

Δευτέρα

 

Τρίτη  
Τετάρτη

 

Πέμπτη  
Παρασκευή

 

Σάββατο  
Κυριακή